Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Paralizatorem w turystę. Trzej policjanci wyrzuceni ze służby

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2017 r. o 10:30 Powrót do artykułu
Dobrze niech siedza ... naucza sie ze nie sa bezkarni bandyci w sukienkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że kroki dyscyplinarne wobec policjantów używających środków przymusu wobec niestosujących się do ich poleceń obywateli zwykle pijanych albo naćpanych przyniosą niebawem takie skutki, że policja będzie za wszelką cenę unikać jakikolwiek interwencji w obawie o siebie i swój los, czy pracę, mając w nosie tzw. bezpieczeństwo publiczne, takie schlebianie czy łaszenie się władzy do tzw. przeciętnego obywatela da takie właśnie takie skutki, że nikt nikogo chronił nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Uczciwy człowiek któren przestrzega prawa nigdy nie będzie miał takich problemów z policjo. Po mojemu bardzo dobrze że nie cackajo sie z bandytami.
 Nie któren, tylko który i nie cackajo, tylko cackają. A podobno policjanci muszą mieć średnie wykształcenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyprieladać z resortu na zbity pysk, jak się nie podoba przestrzeganie profesjonalnych procedur, rzetelne strzeżenie prawa, wypełnianie obowiązków służbowych i pobieranie bardziej niż sutych uposażeń oraz świadczeń socjalnych, z możliwościă wczesnej emeryturki włącznie. Wyprieladać! Policjanci powinni mieć wysokie uposażenia oraz inne świadczenia wraz z prawem odstrzelenia ewidentnych bandziorów, gangsterów i bestialców, ujarzmianych na gorąco, ale za to muszą sprostać wysokim wymaganiom. Kto tego nie chce albo nie potrafi, tego wydalać z resortu. Zaharowany podatnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uniewinnić tych gliniarzy! napisał:
ci wszyscy co jedziecie po tych policjantach i krytykujecie jesteście kur....zdrowo poje.... dziś jedziecie po tych gliniarzach a jutro będziecie do nich dzwonić bo wam samochód ukradli lub pobili oczekując stanowczego i konkretnego działania z takimi jak wy to gorzej niż z babą podczas miesiączki jak wiatr zawieje tak się uginacie-wy cioty. i jak w tym kraj ma być przestrzegane prawo skoro policja nie może nic zrobić bo zaraz są zwolennienia  problemy itd. niedługo dojdzie do tego że gliniarz na interwencje będzie jechał z bukietem róż dla bandyty czy przestępcy klękając łaskawie przed nim i mokasyny mu całując i prosząc o uspokojenie się.skoro taksówkarz wzywa policję to znaczy że francuz coś robił nie tak jak powinno być, i nie sądzę że od razu potraktowali go w ten sposób. też jestem młody ale jak zrobię coś nie tak czy zatrzyma mnie gliniarz nigdy nie kozakuje i nie gram bohatera a jak ktoś udaje kozaka i wielkiego famfaramfe to niech się liczy z tym że będzie miał akumulator w *** czy na jajach. bardzo dobrze mu zrobili. nies stosujesz się do poleceń to pałą albo paralizatorem a jak nie tu kulasa w kolana i moment by przestępczość znikła
 Tak, będziemy dzwonić, bo za to płacimy policjantom, żeby nam pomagali zgodnie z prawem. Jeżeli narozrabiam to zostanę odpowiednio potraktowany, ale też zgodnie z prawem, jeżeli zasłużę na mandat to dostanę mandat, jeżeli nie wykonam zgodnego z prawem polecenie policjanta to wymusi to na mnie środkami zgodnymi z prawem, a potem złoży zgodne z prawdą zeznania przed sądem, który mnie za to ukara. A jeżeli ja będę potrzebował od policjantów pomocy, to przyjadą i mi pomogą, pomimo, że wcześniej mnie zatrzymywali. Policja ma wykonywać swoje zadania, a nie "wymierzać sprawiedliwość" od tego są sądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do łopaty, tam myśleć za wiele nie będą musieli..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
***s://zrzutka.pl/vrubh3
 Daj sobie spokój z tym linkiem. Prawie tydzień, a nawet 500 złotych nie uzbieraliście. Czyli większość policjantów jednak nie chce mieć takich "kolegów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapomniałeś tepa pało że policja jest za nasze podatników pieniądze!! to my wyborcy wynajmujemy policje żeby spełniała te zadania jakie przed nia postawiliśmy - żadnej laski nie robi, niestety jakość jest pracy jest tragicznie niska wręcz żenująca - syf kila i mogiła, statystycznie policjant choruje ponad 20 dni w roku!! - ja tyle nie byłem na zwolnieniu przez ostatnie 5 lat , a na emeryturę przejdę pewnie w wieku 70 lat, za taką jakość i podejście do pracy - do klienta nie zagrzałbym miejsca w żadnej firmie, ponadto nadprezentacja w policji względem społeczeństwa różnorodnych idiotów, chamów, świń leni ,buraków, a co najgorsze zwykłych przestępców jest zatrważająca!!, gorzej jest chyba tylko w prokuraturze i sadach, zapomnieli komu służą i za czyje pieniądze, psy co rękę pana co karmi (naszĄ - społeczeństwa) gryzie, zamiast służyć i bronić, każdy kto jako ofiara przestępstwa miał kontakt z policja wie o czym mówię,   ukradli mi 3 rowery i policja nie zrobila nic, mialem 2 włamania - wynik zero, rozbój - umorzono, w moim miescie zamordowano 2 osoby, tez zero efektow, pies po pijaku zabił pieszego - zacierał slady i mataczył - nawet go nie aresztowano, a co do gwałtu to policja interweniuje po a nie przed - efekt interwencji - sprawcy nie ustalono - słowem pierdza w stołek za nasze pieniądze, gdy w normalnej robocie nie masz efektów - wylatujesz, spokojnie do domu tez nie wrucisz bo jak cie pobija to do usranej smierci czekasz na patrol,a tych trzech torturowało pradem człowieka, niech ich tam ładuja w *** te 3 miechy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pękła ci żyłka ghfgh? współczuję ci serdecznie.Pewnie nie dostałes się do policji Ale cóz ,jakieś kryteria obowiązują................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby francuzika jakiś z ISIS na placu Pigalle postrzelił w genitalia to w ramach poprawności multi kulti sprawę by ukręcono a tu z powodu również poprawności pozbawia się chleba policjanta który chciał poskromić rozbrykanego żabojada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co szydłowski ,koledzy nawet nie mogą kolegom pomóc ? bo ci nie pasuje ? a ,kto im pomoże,jak ich niby przełożeni bez wyroku ze strachu przydupasy bez kregosłupa i honoru ludzi pozwalniali ,najpierw powinien być prawomocny wyrok do cholery ,a ty szydłowski sie odp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten rzekomy francuzik ma na imie igorek ,czyżby następny menel od narkotyków ? on taki francuz ,jak ze mnie arcybiskup
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym forum widzę dużo wpisów gliniarzy... Słuchajcie gliniarze : zle pojmujecie solidarność zawodową. Chcecie zebrać kasę na obronę kolegów- bandytów pospolitych ! To trochę jak w mafii. Pojmijcie, że jak oczyścicie wasze środowisko z takich sadystów- to Wam właśnie będzie się lepiej pracować ! I szacunek do munduru wróci i poważanie ! Jesteście naprawdę bardzo potrzebni !!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH UCZCIWYCH POLICJANTÓW !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też będę dzwonić ... z nadzieją, że nie przyjedzie do mnie drugi bandyta, tym razem w mundurze ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie organizujcie zbiórki na pomoc prawną!Po szmal zgłoście się do ryżego na zieloną wyspę!! ryży to ten, na którego dwa razy głosowaliście i któremu nadal d.pę liżecie!! tenże ryży, przywiózł z brukseli miliardy €uro!! Rozdaje wszystkim, na lewo i prawo!! Da wam ile trzeba!! musicie jednak nadal mu to d.psko lizać!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten rzekomy francuzik ma na imie igorek ,czyżby następny menel od narkotyków ? on taki francuz ,jak ze mnie arcybiskup Nawet gdyby był mordercą, to tobie.policjantowi, nie wolno się nad nim znęcać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDYCI BĘDĄ BRONIĆ BANDZIORÓW I MYŚLEĆ ŻE UPIECZE IM SIĘ JAK TYM SZUBRAWCOM Z WROCŁAWIA ..PRAWDZIWY LUBELAK WIE JAKA MILICJA JEST W ICH MIEŚCIE -CHAMSKA ,BUTNA I DEBILNA A NA DODATEK BARDZO CZĘSTO Z PROBLEMAMI PSYCHICZNYMI....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan nie był takim potulnym barankiem skoro taksówkarz musiał wzywać policję, takie są fakty. Z jednej strony policja powinna być surowa (ale jednak w granicach prawa) żeby nie było jak np. w Szwecji gdzie jeden "emigrant" leje trzech policjantów i jeszcze demoluje im radiowóz a oni mogą go co najwyżej go prości o uspokojenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby mu do dupy przyłożył to by się nie zorientował :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba 20 tys. jest zebrane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...